Itališka Giovannacci kava

Kviečiame įsigyti tikros itališkos Giovannacci kavos, atvykusios tiesiai iš nuostabaus Finale Ligure miestelio Viduržiemio jūros pakrantėje.

Giovannacci šeima jau daugiau nei 50 metų iš kartos į kartą puoselėja kavos gaminimo tradicijas. Kavos pupelės atkeliauja iš kruopščiai atrinktų ir patikrintų nedidelių Pietų Amerikos, Afrikos ir Azijos plantacijų, valdomų vietinių šeimų. Šiose plantacijose skiriamas daug didesnis dėmesys visam kavos pupelių augimo procesui ir tai atsispindi jų aukštoje kokybėje.

Atvykusios į Italiją pupelės yra skrudinamos patyrusių specialistų priežiūroje. Šis procesas yra itin atidžiai stebimas, ypač kreipiant dėmesį į pupelių spalvą. Tobulai paskrudintos pupelės turi ypatingą rudos spalvos atspalvį, kuris reiškia nuostabų ir ilgai išliekantį kavos aromatą.

Visos proceso metu yra skiriamas didžiulis dėmesys kiekvienai detalei ar tai būtų  skrudinimas, ar kavos rūšies maišymas ar įpakavimas, kuris taip pat atitinka aukščiausius standartus, siekiant užtikrinti jog pupelės išliktų šviežios ir aromatingos.

Giovannacci kava ir Jakelio žvakė tai puikus šilumą nešantis dovanų rinkinys, tiek Jūsų draugams ar artimiesiems, tiek ir Jums patiems! 

×

Turite klausimų?

    Sutinku, kad mano duomenys (vardas,elektroninio pašto adresas, telefono numeris) bus naudojami užklausos atsakymui.