Lauko žvakės – kokybė ir unikalumas

Gamindami rankų darbo žvakes, kiekviename žingsnyje siekiame panaikinti gamybos žaliavų švaistymą. Pagrindinė mūsų produkcijos žaliavia – parafinas, tad šios žaliovos atliekų gaminant dekoruotas žvakes ir susikaupia daugiausiai. Nors susidariusios parafino atliekos yra tokios pat geros kokybės, pakartotinai naudoti jų dekoruotų žvakių procese negalime dėl skirtingų spalvų maišaties.

Tačiau kuo visa tai susiję lauko žvakėmis?!

Ogi, būtent dekoruotų žvakių parafino atliekos ir padaro mūsų lauko žvakes unikaliomis, bei pagerina jų kokybę. Visos atliekos yra susmulkinamos ir jų gabaliukai atsiduria lauko žvakėse. Taip ne tik neišmetame parafino, tačiau sukuriame išskirtinio dizaino spalvotas lauko žvakes, kurių kiekviena yra visiškai unikali. Žvakės taip pat tampa kokybiškesnės, kadangi didelę dalį lauko žvakių sudaro vidaus žvakėms gaminti skirtas aukštos kokybės certifikuotas parafinas, atitinkantis Europos Sąjungos vidaus žvakių reglamentus.

Nepaisant to, šių žvakių deginti patalpoje negalima, kadangi dagtys ir pati šių žvakių charaktersitika yra pritaikyta tik deginimui lauke! Taip pat negalime užtikrinti, jog žvakės nevarvės ir nebėgs, tai gali užtikriti tik visiškai nurimęs vėjas…

Kviečiame įsigyti mūsų lauko žvakių, išmėginti jų kokybę, o tuo pačiu papuošti savo terasą, bei padaryti vasarišką vakaronę ar išvyką gamtą dar jaukesne!

×

Turite klausimų?

    Sutinku, kad mano duomenys (vardas,elektroninio pašto adresas, telefono numeris) bus naudojami užklausos atsakymui.